Bağlanma Günlüğü - Hatice Kübra Tongar - 9786057674395 - Kitap | siyerkitap.com
Bağlanma Günlüğü

Hatice Kübra Tongar'dan Mutlu Ailelere!

Bu günlük değişimin, gelişimin ve ‘ailece' daha huzurlu günlere yürümenin başlangıcı olsun niyetiyle hazırlandı.

Bu günlük değişimin, gelişimin ve ‘ailece' daha huzurlu günlere yürümenin başlangıcı olsun niyetiyle hazırlandı. Evliliğimiz -Rabbimizin tarifinde olduğu gibi- bize ‘huzur' versin, anneliğimizle birlikte becerilerimiz, farkındalığımız ve kalbimiz de büyüyebilsin duasıyla sana ulaştı.

Her bir sayfada kendi iç yolculuğumuzu besleyen, farkındalığımızı geliştiren, gözümüze tefekkür gözlüğü iliştiren, geçmişe dair acılarımızı ve hesaplarımızı temize çeken teknik ve uygulamalar; yavrumuzla bağımızı güçlendirecek ‘Bağlanma Temelli' oyunlar var.

Teknik ve uygulamalara düzenli bir şekilde devam ederek ‘kendimizle'; günlük oyunları oynayarak ‘yavrumuzla' ve ‘ailemizle' yeniden güvenli bir bağ kuracağız. Günlük esma zikirlerini çekerek, Yaratanımızla (cc) bağımızı güçlendirmeye talip olacağız. Ve o gün yaşadığımız deneyimleri, hissettiğimiz duyguları, değişimleri ve gelişimleri günlüğümüze not ederek, gün be gün gelişen tekamül yolculuğumuzu takibe çıkacağız.

O zaman hazır mıyız fıtratımızdaki özü, ailemizdeki güzelliği, annelikteki muhabbeti keşfetmeye? Haydi hep birlikte aşk ile; ‘Niyet ettik niyet eyledik değişime, gelişime, ailece güzelleşmeye...'

Devamı

Format Kitap
Barkod 9786057674395
Yayın Tarihi 2019-12-25
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Bağlanma Günlüğü
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 204
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 155 X 230
Emeği Geçenler :
Yazar   : Hatice Kübra Tongar
Ürün Satışta. %40

27.00

Liste Fiyatı : 45.00

Kazancınız : 18.00

Stokta var
Aynı Gün Kargo   

Bu üründen 1 adet satılmıştır.