Bedeutet Der Tod Das Nichts? Ölüm Yokluk mudur? - Hekimoğlu İsmail - 9799752631013 - Kitap | siyerkitap.com
Bedeutet Der Tod Das Nichts? Ölüm Yokluk mudur?

"Nach bewiesen wird das Atome, Moleküle, Steine und Stahl lebednding sind, werden sie in diesem Buch seben,
* Dassvierg verscheiedene Essen in einem Topf werden, und ihr Geschmack, ihre Gerüche, und ihre Farben sich nicht miteinander vermichen.
* Dassaus der Sonne, der Atmosphâre, Erde und Wasser das grösste Unternehmen der welt gegründet wird, und in Fabriken ohne Dach die hervorragensten kunstwerke produziert werden.
*Dass in dieser Welt, wo sogar der Dünger aufersteht, auch der MEnsch und alles andere ausferstehen. Dass alles in das Museum der Ewigkeit geht, dass kein Nichts existiert und dass ein Verstorbener nicht verloren geht."

Hayat ne demektir? Bir şeyden nasıl her şey yaratılıyor? Taşlar dirilir mi? Öldükten sonra insanı nasıl bir hayat bekliyor? Bu kitapta Hayat ve yeniden diriliş hakkında merak ettiğiniz daha pek çok sorunun cevabını bulabileceksiniz.
Hekimoğlu İsmailden iman esasları dizisi on kitaptan oluşuyor. Serinin altı kitabı İman esaslarını anlatırken, bir kitabı hastalıkların insanın maddî ve manevî hayatına bakan yönlerini anlatıyor. Serinin üç kitabı ise yazarın daha önce yayınlanmış, her biri tekrar tekrar neşredilmiş Ölüm Yokluk mudur?, İyiliğin Kaynağı ve Neye Nasıl İnanırım? adlı cep kitapları.
Dizinin en önemli özellikleri, kitapların anlaşılır dili, rahatlıkla taşınabilir boyutu ve tabii ki uygun fiyatı. Kitaplar, her kesimden ve her yaştan okuyucu tarafından rahatlıkla okunabilir, anlaşılabilir ve cepte kolaylıkla taşınabilir olarak hazırlanmış.
Duamız, büyük hakikatler anlatan bu küçük kitapların gönüllerde yeni ufukların açılmasına vesile olması

Devamı

Format Kitap
Barkod 9799752631013
Yayın Tarihi 2009-06-02
Yayın Dili Almanca
Orjinal Adı Bedeutet Der Tod Das Nichts? Ölüm Yokluk mudur?
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 87
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 105 X 160
Emeği Geçenler :
Yazar   : Hekimoğlu İsmail
Çevirmen   : Anjelıka Schubert

2.78

Liste Fiyatı : 3.70

Kazancınız : 0.92

Stokta yok
Temin Süresi : 2 Gün