Çocuklara Özel Ramazan Seti - - 9786438755271 - Kitap | siyerkitap.com
Çocuklara Özel Ramazan Seti

1. Ramazanda Bizim Mahalle: Ramazanda Bizim Mahalle eserinde Salim ve arkadaşlarının Ramazan ayı boyunca geçirmiş oldukları serüvenleri anlatılmakta. Salim'in Ramazan ayını kendi mahallelerindeki camide geçireceği, cami imamı Ömer hocanın da çocuklara özel bir program hazırlayacağı ayrıca anlatılmaktadır.

- İşin içine de Salim'in komik arkadaşları girince maceralar da kaçınılmaz oluyor. Hadi çocuklar siz de Salim ve arkadaşlarına katılın. Bu Ramazanı birlikte eğlenip öğrenerek geçirelim.


2. Bizim Mahallede Namaz: Salim ve arkadaşları Ömer Hoca ile bu defa da namaz yolculuğuna çıkıyorlar. Gözümüzün nuru namazı her yönü ile öğrenmeye çalışıyorlar. Ömer Hoca'nın çocuklar için çok güzel fikirleri var. Oyunlar, yarışmalar ve Orman Keşif Kampı onları bekliyor. Bakalım, Salim ve arkadaşları bu kampa katılma hakkı kazanabilecek mi? Hep birlikte o kampta olmak için neler yapıyorlar?

Hepsi ve daha fazlası bu kitapta sizleri bekliyor. Haydi gelin, siz de Salim ve arkadaşlarının bu yolculuğuna katılın. Belki sonunda siz de kendi ekiplerinizi kurarve arkadaşlarınız ile namaz hareketi başlatırsınız, ne dersiniz ?

3. Ramazan Ajandam: Ramazan’ın gelişiyle içimiz sevinç ve neşeyle dolup taşarken, hepimiz heyecanla Ramazan’a kavuşmayı bekliyoruz. Bu yıl Ramazan’ı en güzel şekilde geçirmen için Ramazan ajandan sana yardımcı olacak. Belki de ilk kez oruç tutacaksın ve bu heyecanını hem yüreğine hem ajandana kaydederek Ramazan’la ilgili bir sürü güzel anı biriktirmiş olacaksın. Ajandanın içinde Ramazan’ın her günü için Rabbimiz’in bir Esma’sını, Sevgili Peygamberimiz’in (s.a.s) bir sünnetini, her gün için güzel bir dua, bir soru ve bir de etkinlik bulacaksın. Günlük olarak kıldığın namazları ve tuttuğun oruçları rengarenk kalemlerle boyamayı da unutma. Ramazan’ın mübarek olsun!

Devamı

Format Kitap
Barkod 9786438755271
Yayın Tarihi 0000-00-00
Ürün Satışta. %30

70.00

Liste Fiyatı : 100.00

Kazancınız : 30.00

Bu üründen 12 adet satılmıştır.