Çoklu Zeka ve Dikkat Geliştirme Seti 1; Bilsem Sınavlarına Hazırlık İçin İlkokul - Halime Ataç - 9786051830650 - Kitap | siyerkitap.com
Çoklu Zeka ve Dikkat Geliştirme Seti 1; Bilsem Sınavlarına Hazırlık İçin İlkokul

Zeka düzeyi ne kadar yüksek olursa olsun, odaklanma yeteneği düşük olan çocuk başarılı olamayacağı için, çocukların zeka seviyelerinin yanı sıra, dikkat süreleri de can alıcı bir önem kazanmaktadır. Bu yüzden başarılı olmasına vesile olduğumuz bütün çocuklara ilkokul süreci boyunca, hem zeka hem de dikkat sürelerini artıracak etkinlikler yaptırdık. Bunun sonucunda tecrübelerimizden, sizin çocuklarınızın da yararlanabilmesi amacıyla ortaya bu kitap seti çıktı. Üstelik bu set sadece Bilsem sınavları için değil, çocuğunuzun dikkat süresini artırmaya yönelik olarak da her zaman kullanılabilir.

Unutmayın, çocuğunuzun hayatını değiştirebilecek şey şu an elinizde olabilir.

Bu kitap setinde görsel yetenek, sayısal yetenek, şekil yeteneği, dikkat geliştirme, şifreli sorular, sayısal zeka, düşünme, sözel zeka, üç boyutlu algı, görsel zeka, odaklanma, mantık, karşılaştırma becerileri, parça-bütün ilişkisi, el-göz koordinasyonu, kısa süreli hafıza, kavram becerileri gibi çocuğunuzun keyifle yap,acağı etkinlikler yer almaktadır.

Devamı

Format Kitap
Barkod 9786051830650
Yayın Tarihi 2016-05-27
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Çoklu Zeka ve Dikkat Geliştirme Seti 1; Bilsem Sınavlarına Hazırlık İçin İlkokul
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 24
Kapak Karton
Kağıt 1.Hamur
Boyut 210 X 280
Emeği Geçenler :
Yazar   : Halime Ataç
Yayın Yönetmeni   : Ömer Faruk Paksu
Grafiker   : Emine Sayın
Resimleyen (Çizer)   : Ercan Polat
Editör   : Nuray Kırıştı
Yazar   : Başar Ataç
Yazar   : Halime Ataç;Başar Ataç
Ürün Tükendi.

3.50

Liste Fiyatı : 5.00

Kazancınız : 1.50

Stokta yok