Dersler Aramızı Bozamaz; Çocuğum Neden Ders Çalışmak İstemiyor? - Şeyma Çekici - 9786051833293 - Kitap | siyerkitap.com
Dersler Aramızı Bozamaz; Çocuğum Neden Ders Çalışmak İstemiyor?

"Bir insan kendi belirlediği bir hedefe, değerleri doğrultusunda, dış motivasyona ihtiyaç duymadan ulaşıyorsa ve bulunduğu yer onu tatmin ediyorsa başarılı olmuş demektir."

Sevgili anne ve babalar,

Çocuğunuz ders çalışmak istemiyor, masasının başında oturmakta zorlanıyor, otursa bile çalışmıyor ya da içsel bir motivasyon sağlayamıyor mu? Ders çalış, ödev yap, test çöz demekten dilinizde tüy mü bitti? Yoksa ders çalışmak istiyor ama dikkatini toplayamıyor mu? Çok çalışıyor, masa başından kalkmıyor mu?

Bu sahnelerden hangisini yaşıyor olursanız olun, sınavların akademik hayatta önemli bir yerinin olduğu ülkemizde, okul, dersler ve ödevler ebeveyn-çocuk iletişimini bozarak aileleri endişelendiriyor. Çocukları ise her geçen gün biraz daha isteksiz, umursamaz, yorgun ve kaygılı bireylere dönüştürüyor.

Bu kitabı elinizde tuttuğunuza göre sizler de çocukları ve geleceği için endişelenen, bu sebeple de ne yapması gerektiğini araştıran bir ebeveynsiniz. Öncelikle bu konuda bir çözüm yolu aradığınız için sizi tebrik ediyor ve bu kitabın ebeveynliğinize şifa olmasını diliyorum.

Devamı

Format Kitap
Barkod 9786051833293
Yayın Tarihi 2021-05-06
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Dersler Aramızı Bozamaz; Çocuğum Neden Ders Çalışmak İstemiyor?
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 176
Kapak Karton
Kağıt Kitap Kağıdı
Boyut 135 X 210
Emeği Geçenler :
Editör   : Tuğba Akbey İnan
Yazar   : Şeyma Çekici
Grafiker   : Şeyma Çakır
Ürün Satışta. %30

35.00

Liste Fiyatı : 50.00

Kazancınız : 15.00

Stokta var
Aynı Gün Kargo   
%35
Kehribar

32.5050.00
KehribarHacı Kaymaz