Dua ve Zikir - İmam-ı Gazali - 9799756457749 - Kitap | siyerkitap.com
Dua ve Zikir

İmam-ı Gazâlî, yaşadığı döneme damgasını vurmuş bir din âlimidir. Gazâlî'nin eserleri günümüzde de değerini korumakta, en çok okunan ve başvurulan İslamî temel kaynak eserler arasında yer almaktadır.

İmam-ı Gazâlî'nin en büyük eseri olan İhyâ-u Ulûm'id-din, İslam dünyasında son derece önemli ve müstesna bir değere sahiptir. Her dönem Müslümanlar için ilk akla gelen başvuru kaynağı olmuş ve bu esere büyük güven duyulmuştur.

Yüzyıllar boyunca Müslümanların ellerinden düşmeyen ve kitaplıklarında baş köşede duran bu rehber nitelikli büyük eseri, şimdi yepyeni bir formatla size sunuyoruz.

İhyâ-u Ulûm'id-din içinde yer alan konuların her biri, eserin orijinal anlatımı asla bozulmadan, akıcı ve duru bir dil kullanılarak sadeleştirilerek, başlı başına birer kitap haline getirildi.

İhyâ-u Ulûm'id-din ciltleri içindeki konuların yer aldığı kitapları bundan böyle yanınızda taşıyarak okuyabilecek, kitaplığınızda şık ve müstesna bir yer tutacak olan İhyâ-u Ulûm'id-din kitaplarına sahip olabileceksiniz.

İhyâ-u Ulûm'id-din içinde yer alan en önemli bölümlerinden biri de, Dua ve Zikir dir. Dua ve Zikir kitabını, İhyâ Kitaplığı dizisinin ikinci kitabı olarak değerli okurlarımıza sunuyoruz.

Devamı

Format Kitap
Barkod 9799756457749
Yayın Tarihi 2016-06-02
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Dua ve Zikir
Baskı Sayısı 3.Baskı
Sayfa Sayısı 203
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210
Emeği Geçenler :
Yazar   : İmam-ı Gazali
Çevirmen   : Harun Ünal

45.50

Liste Fiyatı : 70.00

Kazancınız : 24.50

Stokta yok
Temin Süresi : 2 Gün

Bu üründen 15 adet satılmıştır.