Ebeveynlik Tefekkürleri - Merve Şahinkaya - 9786052297735 - Kitap | siyerkitap.com
Ebeveynlik Tefekkürleri

Bu kitap, Kur'an'daki hikmet okyanusunu hayatına damla damla akıtmak isteyen bir hafize tarafından kaleme alındı. Yaradan perspektifinde iyi bir kul olmak, "tam şu an"da yaşadığımız imtihanı kulluğumuza yaraşır bir biçimde ağırlamaktan geçiyor. Yazarın kişisel yolculuğunda bu hikmet okyanusu, ebeveynlik serüvenine denk geliyor.

İyi ile kötünün anlamını Kur'an'ın ayetlerinde arayan bir hafize için, iyi bir ebeveyn olmanın karşılığı, kuramcıların hipotezlerinden çok daha ötede, iyi bir kul olmaktan geçiyordu. Artık, her ayetini ezberlediği Kur'an'ın insana verdiği değeri özümsemeden, ebeveynliğin ehemmiyetini idrak edemeyeceğini biliyordu.

Bu kitap, varmayı dert edinmeksizin, okyanusun bizatihi kendisine talip olmaya davet ediyor. Ancak dalmaktan korkmayanlar okyanusun kalbindeki incileri keşfedebilirler. Geçmişin yüklerinden kurtulmak da geleceğin kuruntularından sıyrılmak da "an"ı tefekkür etmekle mümkün. Ne ki, biz dalarken incilere değil, bu okyanusta telaşsızca tefekkür etmeye taliptik.

Devamı

Format Kitap
Barkod 9786052297735
Yayın Tarihi 2021-04-02
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Ebeveynlik Tefekkürleri
Baskı Sayısı 6.Baskı
Sayfa Sayısı 160
Kapak Karton
Kağıt Kitap Kağıdı
Boyut 135 X 210
Emeği Geçenler :
Editör   : Zeynep Mercan Demir
Yazar   : Merve Şahinkaya
Ürün Satışta. %35

43.55

Liste Fiyatı : 67.00

Kazancınız : 23.45

Stokta var
Aynı Gün Kargo   

Bu üründen 19 adet satılmıştır.