Esmaü'l Hüsnalı Astroloji Günlüğü - Güçlü Metin - 9786055181833 - Kitap | siyerkitap.com
Esmaü'l Hüsnalı Astroloji Günlüğü

İşte tüm yıl boyunca elinizden
düşüremeyeceğiniz eşsiz bir rehber. Allah'ın insana her daim yardımcı olan güzel isimleri ile astroloji ilk kez bu kadar anlaşılır ve sistematik bir şekilde bir araya geliyor. Burçlara göre ay ay, gün gün, saat saat öneriler ve zikretmeniz gereken Esmalar bu kitapta. Esmaü'l Hüsnalı Astroloji Günlüğü, iş, aşk ve gündelik hayatınızda kararlar verirken en güvenilir kılavuzunuz olacak. Tasavvuf ve astroloji üzerine 15 yıldır araştırmalar yapan Güçlü Metin, bilimsel birikimini, cüz'i iradesiyle seçme imkânına sahip olan okurun değerlendirmesine sunuyor. Metin, günlük ve aylık, burcunuzun gezegensel açılarına uygun olarak gündelik hayatınızla ilgili tavsiyeler veriyor, belli Esma önerileriyle enerjileri doğru yönlendirmenize yardımcı oluyor. Kitapta, tüm burçlar ay ay, gün gün inceleniyor, ayrıca 365 gün içindeki karar alma açısından kritik saatler vurgulanıyor. Bu kritik gün ve saatlerde insanların yardımına koşabilecek Esmalar tek tek zikrediliyor.
Tekâmül süreçleri, rüyalar, ruhun derinlikleri ve ihtiyaçlarının tespiti Güçlü Metin'in harita analizinde öncelikli olarak değer verdiği konular. Çünkü o, ruhun ihtiyaçları psikolojik ve bilimsel bir perspektifte belirlenebilirse, insanlara fayda sağlanabileceğine inanıyor. Ona göre bizler sadece 'et-kemik' varlıklar değiliz.
Bu hayata gelişimizin sebepleri, çözmemiz gereken sorunlar, geçmişten getirdiğimiz psikolojik ve ruhsal yükler mevcut. Bu anlamda, zamanın kalitesini bildirmenin yanında 'ruhun kalitesi'ni de mutlak surette artırmak gerekiyor. İnsan, ruhunun hangi noktalarda takıldığını anlarsa - astroloğun görevi de burada başlar- haritasını aşabilir! Astrolojik haritamızı aşmak ya da başka bir deyişle gezegensel açıların aydınlık taraflarını deneyimleyerek dünya hayatı üzerinde Cennet'i yaşayabilmek mümkündür belki de...
Kitapla ilgili Dr. Ender Saraç'ın değerlendirmesi ise şöyle:
"Gereksiz hırpalanmaları azaltmak, 2015 kozmik hava durumuyla ilgili fikir sahibi olmak için elimizde bir gökyüzü ajandası bulunmasında yarar var. Türkiye'de çok kıymetli astrologlar var. İşte astrolog Güçlü Metin de benim bilgisini takdir ettiğim bu konudaki uzmanlardan biri. Onu bu kitabı yazmaya teşvik ettim çünkü sizlerin de bu kitaptan yararlanacağına inanıyorum. Güçlü Metin'in emeklerine çok teşekkür ederiz. 2015 yılının bu kitabı okuyan herkese, ülkemize, İslam âlemine ve bütün insanlığa huzur, barış, sevgi, bereket ve birliğin manasının kavranabileceği bir bilinç düzeyi getirmesi dileğiyle..."

Devamı

Format Kitap
Barkod 9786055181833
Yayın Tarihi 2014-11-20
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Esmaü'l Hüsnalı Astroloji Günlüğü
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 302
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 155 X 235
Emeği Geçenler :
Yazar   : Güçlü Metin
Ürün Tükendi.

15.55

Liste Fiyatı : 22.22

Kazancınız : 6.67

Stokta yok