Etkili Anne Baba Eğitiminde Uygulamalar - Thomas Gordon - 9789759962012 - Kitap | siyerkitap.com
Etkili Anne Baba Eğitiminde Uygulamalar

Etkili Anne-Baba Eğitiminde Uygulamaları, ebeveyn-çocuk ilişkilerinin kalitesini artırıyor ve ebeveynin ve çocuğun kendisi olma hakkını vurgulayan bir yaklaşımla kuşak çatışmasının önüne geçilmesine yardımcı oluyor
Aile ilişkilerini geliştirmek isteyen herkesin dikkatle okumasını tavsiye ederim.

Dr. Carl R. Rogers


Dr. Gordon Thomasın E.A.E. anne-babalarıyla derinlemesine yaptığı görüşmeler, E.A.E. ailelerde yaşanan engeller, duygular, sorunlar ve dirençler üzerinde çalışmaya koyulduğunda, neyin doğru, neyin yanlış gittiğini kusursuz olarak gösteriyor.

Etkin Dinleme ve Ben-iletileri gibi E.A.E. yöntemlerinin nasıl sonuçlar yarattığını adım adım açıklıyor: daha az mücadele, daha fazla karşılıklı saygı ve sıcak duygular, belirlenen ve uyulan kurallar ve ne diktatör ne de paspas olan anne-babalar.

Etkili Anne-Baba Eğitiminde Uygulamalar tüm anne-baba ve eğitimcilere çocuklarına sorumluluk almanın yöntemlerini, onlarla ilişki kurmanın yollarını örnek uygulamalarla anlatıyor. Bu kitapta yazılanları uyguladığınızda ne kadar somut ve yapıcı sonuçlar aldığınıza büyük bir keyifle şahit olacaksınız.

Devamı

Format Kitap
Barkod 9789759962012
Yayın Tarihi 2021-11-23
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Etkili Anne Baba Eğitiminde Uygulamalar
Baskı Sayısı 7.Baskı
Sayfa Sayısı 416
Kapak Karton
Kağıt Kitap Kağıdı
Boyut 135 X 210
Emeği Geçenler :
Yazar   : Thomas Gordon
Ürün Satışta. %30

87.50

Liste Fiyatı : 125.00

Kazancınız : 37.50

Stokta var
Aynı Gün Kargo