Etkili Satış Eğitimi; Müşterilerinizle Çığır Açacak Ortak Olma Yöntemi - Carl D. Zaiss - 9789759964948 - Kitap | siyerkitap.com
Etkili Satış Eğitimi; Müşterilerinizle Çığır Açacak Ortak Olma Yöntemi

Bu kitap, pek çok alıcı-satıcı ilişkisinde yaşanan sorunların üstesinden gelmek için bulabileceğiniz en iyi kişisel-gelişim kitabı. Eğer arzu ettiğiniz satışlara ulaşamıyorsanız, bu kitap kendinizi ve müşterinizi daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır.
-Gerhard Gschwandtner, Personal Selling Power dergisi editörü


Satış alanında bir dönüm noktası bu. Bugün satışta başarılı olmak için geleneksel düşünceden radikal bir sapma yaşanması gerekiyor.
Bu kesin ifade, satıcılık mesleği ve satış sanatında yeni bir çağın yol göstericisinden Dr. Thomas Gordon ve Carl D. Zaissa ait. Satış dünyasında çığır açan bu cesur yaklaşımın merkezinde, Gordon Uluslar Arası Eğitimi liderlik, yöneticilik, ebeveynlik ve öğretmenlik alanlarında, günümüzde yaratıcı bir değişiklik yapma konusunda en ünlü ve etkili güçlerden biri yapan kanıtlanmış ilkeler ve teknikler bulunmaktadır.
Her seviyeden satış elemanları ve müdürler için, Etkili Satış Eğitimi bugünün iş arenasında satış zorluklarıyla başa çıkmak için göze çarpan yeni bir sistem öneriyor. Her satışı bir kazan-kazan ortaklığı yapmak, işine gönül vermiş idarecilerle, iş arkadaşlarıyla sağlam bağlar kurmak ve olağanüstü bir performansı hazırlayan teşvik edici bir iş ortamı kurmak için geçerliliği kanıtlanmış bir metot sunuyor.
Gerçek anlamda devrim niteliğinde olan Etkili Satış Eğitimi, kendi başarısını ve çalıştığı kurumun başarısını artırmak isteyen herkes için paha biçilmez bir rehber.

Devamı

Format Kitap
Barkod 9789759964948
Yayın Tarihi 2014-08-16
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Etkili Satış Eğitimi; Müşterilerinizle Çığır Açacak Ortak Olma Yöntemi
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 272
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 145 X 215
Emeği Geçenler :
Yazar   : Carl D. Zaiss
Yazar   : Thomas Gordon
Çevirmen   : Türkan Çolak
Yazar   : Thomas Gordon;Carl D. Zaiss

59.50

Liste Fiyatı : 85.00

Kazancınız : 25.50

Stokta yok
Temin Süresi : 2 Gün