Geçmişten Günümüze Peygamberlik Algısı;Asr-ı Saadet Dünyası 21 - Kolektif - 9786054620258 - Kitap | siyerkitap.com
Geçmişten Günümüze Peygamberlik Algısı;Asr-ı Saadet Dünyası 21

Ülkemizde son elli yılda Peygamber Efendimiz, hayatı ve dönemi hakkında yapılan çalışmaların sayısında ciddi bir artış meydanagelmiştir. Müslümanların Hz. Peygamber’in (sas) hayatına ilgileri, tarihî bir konuya duyulan merakın ötesinde dinlerini yaşama, değer üretme ve davranış geliştirmenin temel kaynaklarından biri olması sebebiyledir.

Bu projemizle Hz. Peygamber (sas) ve dönemi hakkında yayımlanmış birçok önemli makale ile çeşitli sempozyumlarda sunulmuş tebliğleri bir araya getirerek okuyucuyla buluşturuyoruz. Böylece yirmi beş ayrı başlık altında yayımlanan bu kitaplarla akademik bilgiyi okuyucuyla buluşturma mutluluğunu yaşıyoruz.

Asr-ı Saâdet Dünyası’nda yer alan kitaplar, müsamaha ve kardeşliği tekrar hatırlatmayı da hedeflemektedir. Öte yandan projemizle okuyucuya farklı görüşleri bir arada görme ve değerlendirme imkânı sunulmaktadır. Bu kitapların okuyucunun zihin dünyasını geliştireceğine ve Sevgili Peygamberimiz’i (sas) ve dönemini daha yakından tanımasına önemli katkılar sağlayacağına inanıyoruz.

Devamı

Format Kitap
Barkod 9786054620258
Yayın Tarihi 2021-10-26
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Geçmişten Günümüze Peygamberlik Algısı;Asr-ı Saadet Dünyası 21
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 459
Kapak Karton
Kağıt Kitap Kağıdı
Boyut 135 X 210
Emeği Geçenler :
Yazar   : Kolektif
Grafiker   : Mehmet Kaman
Hazırlayan   : Adnan Demircan
Ürün Satışta. %30

42.00

Liste Fiyatı : 60.00

Kazancınız : 18.00

Bu üründen 1 adet satılmıştır.