Gerçek Ekmek; Ve Ekmekle İlgili Tüm Gerçekler - Emine Şahin - 9786054325900 - Kitap | siyerkitap.com
Gerçek Ekmek; Ve Ekmekle İlgili Tüm Gerçekler

Ekmek Türk insanının en çok tükettiği ve üzerinde en çok tartışılan gıda. Tartışma, Ekmek sağlıklı mı, sağlıksız mı? sorusuyla başlıyor. Buğdayı doğal mı hibrit mi, unu rafine mi taş değirmen mi, ekşi mayalı mı yoksa katkı maddeleriyle şişirilmiş mi? sorularıyla devam ediyor. Fırından yeni çıkmış bu kitapsa İşte en sağlıklı gerçek ekmekler böyle yapılır diyerek tartışmaya son veriyor!

Emine Şahin, yıllarca ekmek hammaddeleri ve üretimi üzerine araştırmalar yaptı. Gerçek ekmeğin peşine düşerek İtalyadan Kanadaya, Letonyadan Finlandiyaya, Yemenden Suudi Arabistana diyar diyar ekmek fırınlarını gezdi. Bilgiler, reçeteler topladı. Öğrendiklerini ve gördüklerini sizinle paylaşıyor.

Bu kitapla birlikte ekmeğe bakışınız değişecek. Gerçek ekmeğin ne olduğunu, nasıl yapıldığını, sağlıklı bir diyette ne anlam ifade ettiğini, mış gibi ekmeklerden hangi noktalarda ayrıldığını öğreneceksiniz. Ekmek dostu şehirlerdeki ustalar tecrübelerini ve özel sırlarını sizinle paylaşacak. En önemlisi, evde hiç zorlanmadan uygulayabileceğiniz, birbirinden lezzetli ekmek tariflerine sahip olacaksınız.

Gerçek ne güzelmiş diyeceksiniz

Devamı

Format Kitap
Barkod 9786054325900
Yayın Tarihi 2012-07-11
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Gerçek Ekmek; Ve Ekmekle İlgili Tüm Gerçekler
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 128
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 155 X 235
Emeği Geçenler :
Yazar   : Emine Şahin
Ürün Satışta. %30

21.00

Liste Fiyatı : 30.00

Kazancınız : 9.00

Stokta var
Aynı Gün Kargo