Gerçek Tıp; Yitik Şifanın İzinde - Aidin Salih - 9786056700804 - Kitap | siyerkitap.com
Gerçek Tıp; Yitik Şifanın İzinde

'Gerçek Tıp', hastalıkların gerçek sebeplerini, hastalıklara karşı çaresiz olmadığımızı, ilahi kuralları çiğneyerek şifaya ulaşılamayacağını ve yitirdiğimiz şifanın izini tekrar sürebileceğimizi anlatırken sade ve hikmet dolu bir gerçeğe işaret ediyor.

Tüm sağlık meselelerinin gerçek bir tıp yaklaşımıyla ele alındığı bu çalışmayla 'az yiyerek' ve 'doğru beslenerek' sağlığınızı koruyabilir; önerilen yöntemlerle hastalıklarınızdan kurtulabilirsiniz.

"Allah, şifasını vermediği hiçbir hastalığı yaratmamıştır. Onu bilen bildi, bilmeyen de bilmedi" (Buhari, Kader, 4)

Gerçek Tıp –Yitik Şifanın İzinde, günümüzde benzerine
rastlanmayan özel bir eserdir. İslam Tıbbı'nın üstadı Aidin Salih Hanımefendi'nin ilmini ve 40 yıllık birikimini cömertçe paylaştığı bu eşsiz kitap 2007'deki ilk baskısından bu yana onbinlerce kişiye ulaştı. Zamanımızın temel İslam Tıbbı eseri haline geldi.

Bu kitap, okuyucularının sağlık hakkında görüşlerini temelden değiştiriyor. Takipçilerinin aklında ve kalbinde yeni kapılar açıyor. Günümüz insanının sağlıkla ilgili çaresizliğine sade ve hikmet dolu çözümler sunuyor. Çok satanlar listesine giren birçok kitabın referans noktası oluyor. Birçok doktor, sağlık hizmetlerine Gerçek Tıp – Yitik Şifanın İzinde kitabının önerilerini ekliyor.

Baştan sona sarsılmayan bir mantıkla kaleme alınan bu eser eskimeyen hikmetin, iki cihan saadetine vesile olan iyileşmenin formülünü açık bir dille sizlerin takdirine sunuyor. Çünkü gerçeğe götüren yol açıktır...

Devamı

Format Kitap
Barkod 9786056700804
Yayın Tarihi 2017-02-23
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Gerçek Tıp; Yitik Şifanın İzinde
Baskı Sayısı 5.Baskı
Sayfa Sayısı 448
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 160 X 240
Emeği Geçenler :
Yazar   : Aidin Salih
Ürün Satışta. %25

93.75

Liste Fiyatı : 125.00

Kazancınız : 31.25

Temin Süresi : 2 Gün

Bu üründen 40 adet satılmıştır.