Hikayelerle 365 Gün Hadis - Ali Karaçam - 9789752694873 - Kitap | siyerkitap.com
Hikayelerle 365 Gün Hadis

Küçük Okuyucularımıza
Belki bundan birkaç yıl önce anne ve babanızın anlattığı masalları dinliyordunuz. Ama artık büyüdünüz. Her biriniz okuyan, düşünen, araştıran, meraklı, üstelik duyarlı çocuklar oldunuz. Anne-babalarınız size güzel şeyler öğretmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Çünkü onlar sizi çok seviyorlar.
İşte bunun gibi biz Müslümanlara da iyiyi, güzeli ve doğruyu öğreten bir büyüğümüz var. O, Sevgili Peygamberimiz Hazreti Muhammed´dir. O bizi çok seviyor ve bizim mutlu insanlar olmamızı istiyor. O, Allah´ın en sevdiği insan Biz de O´nun dediklerini yapar, O´nun gibi yaşarsak Allah´ın sevdiği insanlardan oluruz.
Ne dersiniz? Var mısınız, her gün bir hadis öğrenip O´nun gibi yaşamaya

Anne-Babalara
Birer nadide çiçek gibi özenerek yetiştirdiğiniz evlatlarımıza dinini öğretmek en büyük görevimiz Bu konuda iki kaynağımız var: Biri Kur´an-ı Kerim, diğeri Efendimiz´in hadisleri
Çocuklarımızın büyük büyük kitapları okumalarını elbette bekleyemeyiz. Onların dünyasına ancak hikâye ve resimlerle girebiliriz. Bunun için onların karakter gelişimine katkıda bulunacak hadisleri, bu kitabımızda hikâyeleştirerek ve resimleyerek verdik.
Şunu da belirtelim ki, bu kitabı çocuklarımız yalnız başlarına okuyabilecekleri gibi, ailece okumak hiç şüphesiz daha iyi sonuçlara ulaşmamızı sağlayacaktır.

Devamı

Format Kitap
Barkod 9789752694873
Yayın Tarihi 2021-12-27
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Hikayelerle 365 Gün Hadis
Baskı Sayısı 86.Baskı
Sayfa Sayısı 384
Kapak Karton
Kağıt Kitap Kağıdı
Boyut 225 X 225
Emeği Geçenler :
Yazar   : Ali Karaçam
Yazar   : Kevser Şahin
Yazar   : Ali Karaçam;Kevser Şahin

123.75

Liste Fiyatı : 225.00

Kazancınız : 101.25

Stokta yok
Temin Süresi : 2 Gün

Bu üründen 1 adet satılmıştır.