İş Koçu - Besim Eviz - 9786055365929 - Kitap | siyerkitap.com
İş Koçu

İş'le mücadele eden, iş ve yatırım sevdalısı iş verenler; bu eserde iş hayatının size yansıyan pozitif ve negatif duygu ve gerçekliklerin ifadesini, açık yüreklilikle bulacaksınız. Çünkü bu eser; iş hayatında etkili bir aktör olan işverenlerin duygu dünyasına bir yolculuk yaparak dengeli ve huzurlu bir iş mücadelesi için bir rehberdir. Hayatın gerçeğinden hareketle; terazinin bir kefesine mücadeleyi yerleştirirken diğer kefesine muvazene, duygu ve bilincini de yerleştirmek zorunda olduğunuzu hatırlatan bir istişare kaynağınızdır; işinize dair deruni bir hesap yapmanıza vesile olsun diye...
Bu eser;
İş arayanlar için bir İş Koçu'dur.
İş hayatına Hazırlık yapan gençler için donanımlı ve bilinçli bir kariyer yolculuğunda Kariyer Danışmanı'dır.

BESİM EVİZ
1963 Siirt/Kurtalan doğumlu olup ilköğretimini memleketinde, orta öğretimini de Diyarbakırda tamamladı. 1990 yılında Atatürk Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesinden mezun oldu. 1992 yılında Kırıkkale Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Master Programına başladı. 1998de Ankara Siyasal Bilgiler Fakültesi-İŞKUR-Dünya Bankasının ortaklaşa koordine ettiği Uzun Dönem (8 ay) İstihdam Danışmanlığı eğitimini başarıyla tamamladı.
Değişik kamu kurumlarında memur olarak çalıştı. 1994 yılında Gebze Belediyesinde Beyaz Masa sistemini kurup çalışmalarını organize etti; basın ve halkla ilişkilerden sorumlu yönetici olarak görev yaptı. 15 yıldır çalışmakta olduğu İŞKURda Gaziantepte işveren ilişkiler şefi, İş ve Meslek Danışmanı, İl Müdür Yardımcısı ve İl Müdürü görevlerinde bulundu.
Gaziantep AB istihdam projelerini il düzeyinde Ekip Lideri olarak yönetti. Gaziantep Üniversitesinde Genel İletişim ve Üniversite-Endüstriyel İlişkiler konusunda düzenlenen Ortak Program kapsamında misafir öğretim görevlisi olarak ders verdi.
TRT3te canlı olarak yayınlanan İŞBAŞI programının danışmanlığını yaptı.Gaziantep merkezli İş Dünyası ve Ekonomi konusunda yayınlanan BOSSve Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü yayın organı olan İstihdamda 3İdergilerine makaleler yazmaktadır. Ayrıca iş ve meslek danışmanlığı, kariyer rehberliği, iş arama-bulma teknikleri konularında düzenlenen seminer, panel ve konferanslara konuşmacı olarak katılmaktadır.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığında Bakan Danışmanı olarak halen görev yapmaktadır. Eğitim ve iş dünyasıyla aktif iletişim içerisindedir.
Yazarın İş Dünyasından Aranan Eleman Kim adlı yayınlanmış bir kitabı daha bulunmaktadır.
Arapça, Farsça ve az düzeyde İngilizce bilen yazar, evli ve dört çocuk babasıdır

Devamı

Format Kitap
Barkod 9786055365929
Yayın Tarihi 2013-03-21
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı İş Koçu
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 278
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210
Emeği Geçenler :
Yazar   : Besim Eviz
Editör   : Erol Şahnacı
Ürün Tükendi.

21.00

Liste Fiyatı : 30.00

Kazancınız : 9.00

Stokta yok