Lebron James: Kral'ın Dönüşü - Brian Windhors - 9789759969981 - Kitap | siyerkitap.com
Lebron James: Kral'ın Dönüşü

Dwyane Wade ve Chris Bosh ile birlikte 4 sezonda 2 şampiyonluk kazandıktan sonra LeBron James'i zamanın en güçlü hanedanı Miami Heat'ten ayrılmaya ve dört yıl önce olaylı bir biçimde terk ettiği Cavaliers'la tekrar kontrat imzalamaya iten hakiki sebepler nelerdi? Herkesi şaşkına çeviren bu süreçte adım adım neler yaşandı?

Elinde Kyrie Irving'in çok parlak ama henüz takımı başarıya ulaştıramamış potansiyeli haricinde hiçbir cazip silahı olmayan, draft haklarını layıkıyla değerlendiremeyen, koçlar ve genel menajerler yönünden aradığını bir türlü bulamayan ve ligin dibine demir atan Cavs'in yüzüne talih nasıl, hangi şartlarda güldü?

Cavs yönetimi, Kevin Love'ı da kadroya katabilmek için kimlerle, hangi ‘gizli' görüşmeleri yaptı?

Daha önce hiç NBA tecrübesi olmayan David Blatt gibi bir Avrupa efsanesini koçluğa getirme, daha sonra da takım ligin zirvesindeyken onu kovma kararları kimlere aitti?

Ve 2016 Final serisinde, NBA tarihinin gelmiş geçmiş en büyük geri dönüş hikâyesi tam olarak hangi şartlar altında başladı ve bitti?
Kral'ın Dönüşü işte size tüm bu soruların cevaplarını ve hatta çok daha fazlasını sunuyor. Özel jetlerde, gökdelenlerde ve otellerin süit dairelerinde yapılan toplantılara, soyunma odasında yaşananlara, molalarda konuşulanlara, komplo teorilerinin, skandalların ve kavgaların arka planında olup bitenlere dek akla hayale gelmeyecek her türlü ayrıntı, olayların içerisine dâhil olmuş kişilerin anlatımıyla, artık elinizin altında.

Devamı

Format Kitap
Barkod 9789759969981
Yayın Tarihi 2021-11-23
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Lebron James: Kral'ın Dönüşü
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 390
Kapak Karton
Kağıt Kitap Kağıdı
Boyut 135 X 210
Emeği Geçenler :
Yazar   : Brian Windhors
Yazar   : Dave Mcmenamin
Çevirmen   : Orhan Efe Özenç

85.40

Liste Fiyatı : 122.00

Kazancınız : 36.60

Stokta yok
Temin Süresi : 2 Gün