Pazarlama Canavarı - Zeki Yüksekbilgili - 9789756218686 - Kitap | siyerkitap.com
Pazarlama Canavarı

Küreselleşmeyle "yeni dünya" tamamen farklı bir hal aldı. Yeni Dünya´da, sınırlar ortadan kalktığı için, eskiden sadece ulusal rekabet ile uğraşan firmalar, binlerce kilometre ilerideki firmalarla da rekabet etmek zorundalar. Bu rekabet, internetin kullanıma açılması ile daha da artıyor.

Bugün, kıtlığı çekilenler kesinlikle mal ve hizmetler değil, müşteriler! Müşterilere ulaşmak ise gittikçe daha zorlaşıyor. Tüketicilerin çözülecek çok fazla problemleri kalmadı ve ihtiyaçlarının hemen hemen hepsi karşılandı. İşte bu yüzden artık müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak değil, onları "tatmin etmek" gerekli ve bu gerçekten çok zor.

Gönülsüz müşteriyi satın almaya ikna etme yollarını gösteren Pazarlama Canavarı, dünyadan çarpıcı pazarlama örnekleri ve kampanyalarla; müşterinin çaktırmadan aklını çelen, onu almaya isteklendiren pazarlama fikirleri sunuyor. İsteksiz müşterileri bile ikna edebilen çarpıcı pazarlama kampanyaları, sıra dışı fikirler ve uygulamalarla ´Yeni ve Yaratıcı Pazarlamayı anlatıyor.

Artık müşterinin aslanın ağzında bile değil, aslanın midesinde olduğu bu zamanda Pazarlama Canavarı olan kazanıyor. Bu kitap, Pazarlamada başarılı olmak isteyenler için eşsiz bir fırsat sunuyor.

Devamı

Format Kitap
Barkod 9789756218686
Yayın Tarihi 2007-05-08
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Pazarlama Canavarı
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 120
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210
Emeği Geçenler :
Yazar   : Zeki Yüksekbilgili
Editör   : EDİ: ESRANUR BAYRAK
Ürün Tükendi.

3.89

Liste Fiyatı : 5.56

Kazancınız : 1.67

Stokta yok