Satış Ekibinin Performans Yönetimi; Satış Ekibini Etkin Yönetmek - İlhan Ürkmez - 9789756218709 - Kitap | siyerkitap.com
Satış Ekibinin Performans Yönetimi; Satış Ekibini Etkin Yönetmek

Satış ekibini başarılı bir şekilde yönetmek ve satışta başarıyı yakalamak size, satış ekibini yönetim şeklinize ama her şeyden önemlisi satış ekibinizin performansını herkesçe kabul görmüş doğruluğuna inanılan bir sistemle ölçmenize bağlıdır.
Yönetim bilimlerinin ana kuralı şunu söyler; yöneticiysen "yönetiyorsun" demektir. Bu durumda; yönettiğin her neyse onun sonuç odaklı "iş performansını" da ölçmek zorundasın. Çünkü; ölçemediğin şeyi yönetemezsin.
İşte bu kitap size bu konuda yazılmış, uygulanmış ve geçerliliği kanıtlanmış yaşayan bir sistem özelliği içeren "Hedef ve Yetkinlik Bazlı Satış Takımı Performans Yönetim Sistemi"ni tanıtmaktadır.
Bu kitabı okudukça satış mesleğinde ve satış yöneticiliğinde daha etkin olma adına bir çok sorunun cevabını en üst düzeyde alacak ve satış mesleğinde başarının kapısını sonuna kadar açacaksınız.
Bir satış ekibinin, satış performansının nasıl arttırılacağını ve sonuç odaklı olarak nasıl etkin bir şekilde yönetilmesi gerektiğini merak ediyorsanız, uygulanmış ve geçerliliği ispatlanmış yaşayan bir "Hedef ve Yetkinlik Bazlı Satış Takımı Performans Yönetim Sistemi" nin anlatıldığı bu kitabı mutlaka okumalısınız.

Devamı

Format Kitap
Barkod 9789756218709
Yayın Tarihi 2007-07-02
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Satış Ekibinin Performans Yönetimi; Satış Ekibini Etkin Yönetmek
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 184
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210
Emeği Geçenler :
Yazar   : İlhan Ürkmez
Editör   : EDT: ZUHAL DOĞAN, RES: MUZAFFER YILMAZ
Ürün Tükendi.

6.48

Liste Fiyatı : 9.26

Kazancınız : 2.78

Stokta yok