Sevimli Matematik| Toplama - - 9799759233579 - Kitap | siyerkitap.com
Sevimli Matematik| Toplama

Çocuklar, kitabın içindeki kartların üzerinde yer alan nokta ve sayılar ile arka tarafında yer alan şekiller yardımıyla, kendi kendilerine işlem yapabilecekler. Setin içinde yer alan kalem ve silgiyle de pratik yapabilecekler. Çocuğunuzun matematiği, eğlenerek öğrenmesi için...
Kolay Matematik Serisi, okul öncesi ve okula başlangıç döneminde çocukların sayıları ve basit işlemleri kolaylıkla öğrenmelerini amaçlamaktadır.

Kartların ön yüzlerinde hem noktalar hem de sayılar bulunmaktadır. Çocuğunuz öncelikle noktaları çıkaracak, ardından sonucu yan taraftaki kutucuklara işaretleyecektir. Aynı işlem kart üzerinde sayılarla da verilmiştir.
Kartların arka yüzlerinde ise bir takım nesnelerin resimleri bulunmaktadır. Çocuklar bu nesneleri sayacak ve sayılarını alttaki kutucuğa yazacaklardır.

Kitapla birlikte vermiş olduğumız kalemler silinebilir özelliktedir. Ancak yine de çocukların kalemi ağızlarına götürmemeleri tavsiye edilmektedir. Başka kalemlerin kullanılması halinde yazıların silinememesi ya da kitap yüzeyinin tahrip olması ihtimali mevcuttur.

Devamı

Format Kitap
Barkod 9799759233579
Yayın Tarihi 2007-01-01
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Sevimli Matematik| Toplama
Baskı Sayısı 1.Baskı
Kapak
Kağıt

56.00

Liste Fiyatı : 80.00

Kazancınız : 24.00

Stokta yok