Sinirli Anne - Babaların Akıllı Telefonla İmtihanı; Nomofobiden Kurtulmak Elimizde - M. Emin Karabacak;Mustafa Karabacak - 9786052174784 - Kitap | siyerkitap.com
Sinirli Anne - Babaların Akıllı Telefonla İmtihanı; Nomofobiden Kurtulmak Elimizde

Seminerlerimizde en çok karşılaştığımız soru ve sorunların başında, çocukların telefon kullanımı gelmektedir. Anne-babalar; daha düne kadar çocuklanın ders çalışmasının önündeki en büyük engel olarak televizyonu görürken, bugün tablet ve cep telefonlarını görmektedirler. Bundan dolayı anne- babalara bir nebze yardımcı olmak gayesiyle böyle bir kitap yazmaya karar verdik.

Kitabımız beş bölümden oluşmaktadır. Birinci bölümde, çağımızın hastalığı ve çocukların baş tacı ettiği cep telefonu kullanımının faydaları ve zararları üzerinde durduk. İkinci bölümde, telefon bağımlılığına bağlı olarak "nomofobi" hakkında bilgi verdik. Üçüncü bölümde, teknolojinin efendisi nasıl telefon ise günümüzde evlerin efendisi olan çocukların eğitimleri konusunu ele aldık. Dördüncü bölümde, çocukların büyükleriyle geçirdikleri zaman dilimlerinin azalması, teknolojinin getirdiği yenilikleri takip etme adına insanların tüketime zorlanmaları gibi konuları ele aldık. Son bölümde ise babaların sabah erken çıkıp akşam eve geç gelmesiyle çocuk eğitiminin annelerin üzerine kalması üzerinde durduk.

Devamı

Format Kitap
Barkod 9786052174784
Yayın Tarihi 2020-02-21
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Sinirli Anne - Babaların Akıllı Telefonla İmtihanı; Nomofobiden Kurtulmak Elimizde
Baskı Sayısı 2.Baskı
Sayfa Sayısı 136
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 195
Emeği Geçenler :
Grafiker   : Halil Yılmaz
Yazar   : M. Emin Karabacak;Mustafa Karabacak
Ürün Satışta. %35

22.75

Liste Fiyatı : 35.00

Kazancınız : 12.25

Stokta var
Aynı Gün Kargo   

Bu üründen 5 adet satılmıştır.