Siyer Çocuk Dergisi - 18. Sayı - - SÇ18 - Kitap | siyerkitap.com
Siyer Çocuk Dergisi - 18. Sayı

Merhaba Minik Okurlar!
Mis gibi bir bahar sayısında sizlerle tekrar buluşmak ne güzel! Baharla beraber hem havalar hem de içimiz sıcacık olurken, bir de Ramazan gelince neşemiz, sevincimiz kat kat artıyor. Dışarıda kuşların cıvıltısı, ağaçların rengarenk yeni elbiselerini giymesi, güneşin parıl parıl oracıkta bize gülümsemesi, benim gibi sizin içinizi de kıpır kıpır ediyor değil mi?
Peki, heyecanla soralım öyleyse; bu sayıda neler var? Öncelikle her müslümanın adı gibi çok iyi bildiği bir konu olan temizlikten bahsettik bolca. Derginin sayfalarını çevirdikçe, Sevgili Peygamberimizin temizlikle ilgili tavsiyelerini okuyacak, Sağlık Kaşifi Lokman ile, en güzel dezenfektan olan abdesti inceleyeceğiz. Gezgin bize Fas'ın güzel sokaklarını anlatırken, Rehberimiz Esma'dan da sıcacık bir hikaye dinleyeceğiz.
Kelime koleksiyonunda sandığımıza yeni kelimeler ekleyip, uzay keşfine kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bu bölümde ayın derinliklerinde dolaşırken, Sekoya bitkisinin sırrını çözmek için de harika bir tohum serüvenine çıkacağız. 'Merak ediyorum' bölümünde yine çok ilginç bilgiler öğreneceğiz bir de. Peki ya acıkırsak? Ellerime sağlık bölümüne uğrayıp mutfağa girecek, çik-bis topları tarifimizi yapıp afiyetle yiyeceğiz tabi.
Salih Amca bize 'Mümin neye benzer?' sorusunun cevabını güzel bir hikaye ile anlatırken, Nesibe Nine ile yine eskilere doğru minik bir yolculuk yapacağız. Sarı gözlü baykuşun hikayesini de kendi ağzından dinleyip oldukça şaşıracağımız kesin!
Kusva bize en sevdiği dostunu tatlı tatlı anlatacak ve Ramazan bölümü ile hem eski Ramazanları öğrenecek hem de Ramazanın güzelliğini doya doya okuyacağız. Ve daha neler neler...
İşte yine dopdolu ve eğlenceli bir dergi seni bekliyor.
Renkli bulmacaları çözerken eğlenmeye, birbirinden ilginç icatları görünce şaşırmaya, testi çözerken kendini tanımaya hazırsan, sayfaları çevir ve okuma serüvenine başla.
Haydi öyleyse keyifli okumalar, iyi eğlenceler!

Devamı

Format Kitap
Barkod SÇ18
Yayın Tarihi 2020-01-01
Ürün Satışta. %0

12.50

Liste Fiyatı : 12.50

Kazancınız : 0.00

Bu üründen 54 adet satılmıştır.