Siyer Çocuk Dergisi - 21. Sayı - - SÇ21 - Kitap | siyerkitap.com
Siyer Çocuk Dergisi - 21. Sayı

SİYER ÇOCUK DERGİSİ
3 AYLIK EĞİTİCİ VE ÖĞRETİCİ DERGİSİ
Ocak-Şubat-Mart / Sayı: 21


Siyer Çocuk okuru merhaba!
Sence yaz mı daha eğlenceli, kış mı? Üşümeyi mi tercih edersin, terlemeyi mi? Hmm... Düşünüyorum da her mevsimin kendine has güzellikleri var aslında. Şimdi aylardan ocak olduğuna göre kışın tadına doyasıya varma vakti! Atkı, bere, eldiven takıp kat kat giyinmek, ellerimiz kıpkırmızı oluncaya kadar dışarıda kartopu oynayıp sımsıcak evimize girmek, pencereden sokağımızın bembeyaz oluşunu izlemek... Kış denince akla gelen daha bir sürü güzel şey var değil mi?
Biz de ocak sayımızda sana, kışı tam anlamıyla hissedebileceğin birbirinden güzel konular hazırladık. Nesibe Nine sıcacık sobasını yakıp tatlı bir hikayeyle içimizi ısıtırken, Gezgin dostumuz bizi buzul kent Norveç'e götürecek. Emir'in Düşleri ile uçsuz bucaksız hayal dünyalarına kapılarımızı açacak, ''Hikayeni Tamamla'' bölümünde hayal gücümüzün sınırlarını zorlayacağız.
Bir Müslüman'a yakışan en güzel özelliklerden biri olan nezaketi, önce dünyanın en nazik insanı olan sevgili Peygamberimiz'den (s.a.s) öğrenecek, ardından Rehberimiz Esma ve arkadaşlarının oluşturduğu iyilik ekibi ile nazik olmanın güzel örneklerini okuyacağız.
Karıncaların ilginç yaşamları nasılmış, Lokman'ın baş ağrısına bulduğu pratik çözüm neymiş, Merkür nasıl bir gezegenmiş? Bütün bunlar ve daha fazlasının cevabı sayfaların ardında gizli.
Her zaman olduğu gibi derginin sonunda kendini test etmeyi, ''Ellerime Sağlık'' bölümünde durup lezzetli tarifimizi denemeyi unutma!
Hadi bakalım, sayfaları çevir, okuma serüveni başlasın!
İyi eğlenceler!

Devamı

Format Kitap
Barkod SÇ21
Yayın Tarihi 2020-01-15
Ürün Satışta. %0

20.00

Liste Fiyatı : 20.00

Kazancınız : 0.00

Stokta var
Aynı Gün Kargo   

Bu üründen 60 adet satılmıştır.