Siyer Çocuk Dergisi - 22. Sayı - - SÇ22 - Kitap | siyerkitap.com
Siyer Çocuk Dergisi - 22. Sayı

Siyer Çocuk okuru merhaba!
Bir yanda renk renk çiçeklerin filizlendiği, doğanın güzel renklerinin ortaya çıktığı ılık bahar günlerinin gelişi, diğer yanda en mutlu olduğumuz ay olan Ramazan'ın gelişi! Biz de bu iki güzelliği bir arada hissedebilmen için bu sayıda sana birbirinden güzel konular hazırladık.
Rehberimiz Esma ve İyilik Ekibi ilk kez oruç tutmanın heyecanını yaşarken, Nesibe Nine de sıcacık iftar sofrasına bizi misafir edecek. Sağlık Kaşifi Lokman'dan orucun faydalarını öğrenecek, Gezgin'le Ramazan'ın en güzel yaşandığı Medine sokaklarını gezeceğiz.
''Sabırla İlgili 10 Tavsiye'' bize günlük hayattan eğlenceli örnekler verirken, Bilge'nin bize sabrı öğreten güzel hikayesini okuyacak, Salih Amca'dan da çok güzel bir sabır örneği dinleyeceğiz.
Oruçluyuz diye mutfağa girmeyeceğiz mi sandın? İftar sonrası için mis gibi bir bahar dondurması tarifi seni bekliyor!
Ahtapotlar neden denizlerin beyniymiş, Venüs nasıl bir gezegenmiş, Emir bu sefer hangi hayali yere gitmiş? Bütün bu soruların cevabı sayfaların ardında gizli.
Eğlenceli etkinlikleri, zihnini geliştirecek bulmacaları, hayal gücünü zorlayacak hikaye tamamla köşesiyle Siyer Çocuk Dergisi yine dopdolu!
Oruç çizelgeni doldurmayı, Ramazan'la ilgili testimizi çözmeyi de unutma sakın!
Haydi öyleyse! Çevir sayfaları, okuma serüveni başlasın!

Devamı

Format Kitap
Barkod SÇ22
Yayın Tarihi 2020-01-15

20.00

Liste Fiyatı : 20.00

Kazancınız : 0.00

Stokta yok

Bu üründen 82 adet satılmıştır.