Suriye İçin Çorba; İnsalık İçin Merhametli Tarifler - Barbara Abdeni Massaad - 9789752477667 - Kitap | siyerkitap.com
Suriye İçin Çorba; İnsalık İçin Merhametli Tarifler

Bu çorbada sizin de tuzunuz olsun. Çünkü kitabın geliri Suriyeli mültecilere bağışlanacak. Onlar da sıcak çorba içebilsinler diye...

Dünya milyonlarca Suriyeli mülteciyi hayal kırıklığına uğrattı. Dünyanın en zengin ülkeleri bile bu insanlık dramına sırtını döndü, duyarsız kalmayı seçti. Yemek yardımına olan ihtiyaç çok fazla ve gün geçtikçe de büyüyor.

Dünyaca ünlü şefler ve yemek yazarları Suriyeli mültecilerin acılarını hafifletmek için Suriye için Çorba'da bir araya geldi. Her birinin bir tarifle katıldığı proje, çarpıcı fotoğraflar ve nefis çorbalarla dolu bir yemek kitabında hayat buluyor. Siz de bu anlamlı projenin bir parçası olabilir, yaşam savaşı veren Suriyeli mültecilere temel gıda malzemeleri ulaştırmamızam yardımcı olabilirsiniz.

İşte tariflerini vererek kitabı katkıda bulunan ünlü şef ve yemek yazarlarından bazıları:
Mark Bittman, Anthony Bourdain, Alice Waters, Paula Wolfert, Yotam Ottolenghi, Claudia Roden, Greg Malouf, Ana Sortun, Sami Tamimi, Aglaia Kremezi, Carolyn Kumpe, Wendy Rahamut, Joe Barza, Sally Butcher, Troth Wells, Garrett Melkonian, Alexis Couquelet, Fernando Gomez, Jane Hughes, Nur İlkin, Aline Kamakian ve Sheilah Kaufman.

Devamı

Format Kitap
Barkod 9789752477667
Yayın Tarihi 2018-01-19
Yayın Dili İngilizce
Orjinal Adı Suriye İçin Çorba; İnsalık İçin Merhametli Tarifler
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 208
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 220 X 275
Emeği Geçenler :
Yazar   : Barbara Abdeni Massaad
Çevirmen   : Esra Sevin

19.45

Liste Fiyatı : 27.78

Kazancınız : 8.33

Stokta yok