Suriyede Muhalif Olmak - Feyza Gümüşlüoğlu - 9786055793869 - Kitap | siyerkitap.com
Suriyede Muhalif Olmak

Suriyeli muhaliflerin hiç bilmediğimiz hayat hikayelerini okuyacaksınız bu kitapta. Savaş alanına dönen, parçalanmaya yüz tutmuş bir ülkede, paramparça olmuş hayatları dinleyeceksiniz, sahiplerinin ağzından.

Daha da önemlisi, Suriyeli muhaliflerin geçmişlerinde olduğu kadar, Suriyenin yakın tarihinde de bir yolculuğa çıkacaksınız...

Aslında o yıllarda hapishane özgürlüğün kalesiydi. Zaten hapse girmişsin, kaybedecek bir şeyin yok, bu yüzden özgürdün. Suriyede dört duvarın içinde, dışarıda olduğumuzdan daha özgürdük

Duygu ve düşüncelerimi anlattım Beşara, bir şeylerin yanlış gittiğini, ülkedeki krizle başa çıkmakta yanlış yaptığımızı söyledim. Çok radikal reformlar yapılması gerektiğini, ölenlerin kendi insanlarımız olduğunu, bu yaptığının kendi ülkesini, kendi topraklarını zorla işgal etmek olduğunu anlatmaya çalıştım.

Suriye bir çıkmaza doğru gidiyor dediğimde bana dediği tek şey, kazanmak zorundayım idi. Bir keresinde ona, kime karşı kazanacaksın diye sordum, söz konusu olan senin insanın!

Devamı

Format Kitap
Barkod 9786055793869
Yayın Tarihi 2013-07-30
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Suriyede Muhalif Olmak
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 224
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210
Emeği Geçenler :
Yazar   : Feyza Gümüşlüoğlu
Ürün Tükendi.

24.70

Liste Fiyatı : 38.00

Kazancınız : 13.30

Stokta yok