Takım Oyunu; Rehberliğinize İhtiyacımız Var - Seth Godin - 9789759961985 - Kitap | siyerkitap.com
Takım Oyunu; Rehberliğinize İhtiyacımız Var

Takım Oyunu hepimizin okuması gereken çok özel bir kitap. Her birimize, günümüzün yeni dünyasında nasıl liderlik yapacağımızı öğretiyor."
Eski ABD Senatörü Bill Bradley

Takım, birbirine, bir lidere ve bir fikre bağlı, küçük veya büyük herhangi bir gruptur. Milyonlarca yıldır insanlar, dinî, etnik, politik, hatta müzikal takımlara katılmışlardır. Bu bizim doğamızdır.

Bütün bu takımlara kim önderlik edecek?
Web inanılmaz şeyler yapabilir, ancak liderlik sağlayamaz. Bunu aynı sizin gibi bir şey için tutkusu olan insanlar yapabilir. Şu anda bir fark meydana getirmek isteyen herkes için gereken tüm araçlar hemen yanıbaşında hazır.
Günümüzde İnternet coğrafya, maliyet ve zamanla ilgili engelleri kaldırdı. Tüm bloglar ve sosyal network (şebeke) ağları, mevcut takımların daha da büyümelerine ve yeni takımların doğmasına olanak sağlıyor. Bu takımlar, iPhone'larını veya siyasî bir kampanyayı ya da küresel ısınmaya karşı yeni bir mücadele yöntemini benimseyen milyonlarca insandan oluşuyor.

Takım Oyunu sizi, çalışanlarınızı, müşterilerinizi, yatırımcılarınızı, inananları, hobisi olanları, okuyucuları yönetmeniz için karşınıza çıkan fırsatları düşünmeye (gerçekten düşünmeye) sevkedecek... Kolay değil, ancak muhtemelen hayal ettiğinizden daha kolay.

Devamı

Format Kitap
Barkod 9789759961985
Yayın Tarihi 2021-03-17
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Takım Oyunu; Rehberliğinize İhtiyacımız Var
Baskı Sayısı 6.Baskı
Sayfa Sayısı 143
Kapak Karton
Kağıt Kitap Kağıdı
Boyut 135 X 210
Emeği Geçenler :
Yazar   : Seth Godin
Çevirmen   : Sermin Karakale
Editör   : Elif Avcı
Ürün Satışta. %30

32.90

Liste Fiyatı : 47.00

Kazancınız : 14.10

Stokta var
Aynı Gün Kargo