This is Marketing; İşte Pazarlama - Seth Godin - 9786057525710 - Kitap | siyerkitap.com
This is Marketing; İşte Pazarlama

Pazarlama her yerde. Hatırladığınız ilk anılarınızdan, bu kitabı açmadan hemen öncesine kadar etrafınız hep pazarlamayla kuşatıldı.

This is Marketing - İşte Pazarlama; işinizi hayallerinize, arzularınıza ve hizmet etmek istediğiniz komünitelere dayandırmakla alakalı. İnsanlarda olumlu değişiklikler yapmak, gurur duyabileceğimiz işler ortaya çıkarmakla alakalı. Yani piyasayı takip etmekten ziyade piyasa lideri olmakla alakalı.

Geçen çeyrek yüzyıl boyunca, Seth Godin milyonlarca girişimciye, pazarlamacıya ve hayatın her kesimindeki hayranlarına blog yazıları, konferansları ve çok satan kitaplarıyla ilham verdi. Yaklaşımının temelinde büyük bir fikir var: Büyük pazarlamacılar, müşterilerini şirketlerinin problemini çözmek için kullanmazlar; müşterilerinin problemlerini çözmek için pazarlamayı kullanırlar. Godin şimdi, ilk kez, okurlarına pazarlama bilgeliğinin özünü erişilebilir ve zamansız tek bir pakette sunuyor. Bu kitap sayesinde, oluşturabileceğiniz en küçük potansiyel kitleyi nasıl tanımlayacağınızı ve teklifinizi konumlandırmak için doğru sinyal ve işaretleri nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz.

Devamı

Format Kitap
Barkod 9786057525710
Yayın Tarihi 2021-11-23
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı This is Marketing; İşte Pazarlama
Baskı Sayısı 2.Baskı
Sayfa Sayısı 254
Kapak Karton
Kağıt Kitap Kağıdı
Boyut 135 X 210
Emeği Geçenler :
Yazar   : Seth Godin
Çevirmen   : Zeynep Şen

56.00

Liste Fiyatı : 80.00

Kazancınız : 24.00

Stokta yok
Temin Süresi : 2 Gün