Üçü Bir Arada; Reklamcılığa Giriş- Medya Planlama- Kreatif Düşünce - Mehmet Özkundakçı - 9789756218592 - Kitap | siyerkitap.com
Üçü Bir Arada; Reklamcılığa Giriş- Medya Planlama- Kreatif Düşünce

Mehmet Özkundakçı, Reklamcılığa Giriş ve Medya Planlama isimli kitaplarından sonra bir gözlemci ve uygulayıcı olarak sektöre katkı sağlamaya devam ediyor. Yeni çalışması Reklamcılığa Giriş Reklamcılığa Giriş Kreatif Düşünce temel olarak yüksek öğrenimde reklamcılık eğitimi alan öğrencilere ders kitabı olacak şekilde hazırlanmış. Özkundakçı, bu kitapla üniversitelerde okuyan öğrencileri reklam pazarı hakkında bilgilendirmeyi amaçlamış. İyi bir reklamcının kitaplardan değil, bol bol reklam seyrederek ve fikir yürüterek ortaya çıkacağına inanan yazar kendilerine verilen imkânları değerlendirebilen kişilerin başarılı olacağını düşünüyor. Kitapta reklamcılık ile ilgili akla gelen birçok sorunun cevabı bulunuyor. Örneğin, Aganigi naganigi gibi anlamsız bir kelimeye fındık dedirten ne idi?

Reklam yıllar önce yayınlanmış olmasına rağmen bugün bile hala akılda kalması ne demekti?
Reklamcılık mesleği nasıl doğdu?
Neden reklam yapma ihtiyacı duyuyoruz?
Çok güzel bir reklam neden iyi bir kampanyaya dönüşmez?
Nasıl üretici olabilir ve kreatif işler yapabiliriz?

Yazarın öğrencilere faydalı olabilmek amacıyla hazırladığı çalışma, iki 1 TLnin diğerinden değerli kılınmasına imkan veren reklamcılık mesleğine katkı sağlayacak niteliktedir.

Devamı

Format Kitap
Barkod 9789756218592
Yayın Tarihi 2000-01-01
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Üçü Bir Arada; Reklamcılığa Giriş- Medya Planlama- Kreatif Düşünce
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 237
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 160 X 230
Emeği Geçenler :
Yazar   : Mehmet Özkundakçı
Ürün Tükendi.

6.48

Liste Fiyatı : 9.26

Kazancınız : 2.78

Stokta yok