Yeşil Kafalar 2 - Duvarları Gıdıklanan Okul - Tuğba Coşkuner - 9786052297179 - Kitap | siyerkitap.com
Yeşil Kafalar 2 - Duvarları Gıdıklanan Okul

Serinin birinci kitabı Ormanı Yemek Yasak'tı. Bu da serüvenin ikinci perdesi.Okulun duvarları mı gıdıklanırmış? Hatta duvar nasıl gıdıklanır? Gıdıklansa bile kim gıdıklar ki? Hem de neyle gıdıklayacağız?Şimdi şaşkınlıktan göğe kadar açılmış o ağzınızı bir kapayın bakalım. Evet, duvarlar da gıdıklanır. Bu bir yatılı okulun asık suratlı duvarları bile olsa öyle.

Üstelik kitapta gıdıklanan duvarlardan daha da fazlası var. Çiçeklere doğum günü partilerinin düzenlendiği, tavukların dergilerin genel yayın yönetmeni olduğu, müdürlerin şimşek gibi çaktığı, Vikinglerin okulu bastığı, gezegenlerin bowling oynadığı, Güneş'te çay demlendiği, hayvanların ve bitkilerin insanlara mektup yazdığı, bol bol ağlanıp gülündüğü korkulu, heyecanlı ve yeşil bir hikaye bu.

Kamuflaj kıyafetlerinizi, üfürükle çalışan boru tüfeğinizi, çadırınızı, uyku tulumunuzu, içine ateş böcekleri koyup fener yapacağınız cam kavanozunuzu, oltanızı, baykuşları gözleyeceğiniz gece görüş dürbününüzü, pusulanızı, merceğinizi, düdüğünüzü, çakmak taşınızı hazırlayın ve yiyecek stoklarınızı kontrol edin! Çünkü kitabın sayfaları arasına kamp kurmaya gidiyoruz. Hazırsanız, başlayalım.

Devamı

Format Kitap
Barkod 9786052297179
Yayın Tarihi 2018-09-27
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Yeşil Kafalar 2 - Duvarları Gıdıklanan Okul
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 192
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 220
Emeği Geçenler :
Yazar   : Tuğba Coşkuner
Resimleyen (Çizer)   : Emre Bilgiç
Editör   : Meryem Uçar
Ürün Satışta. %35

35.10

Liste Fiyatı : 54.00

Kazancınız : 18.90

Stokta var
Aynı Gün Kargo   
Temin Süresi : 2 Gün

Bu üründen 1 adet satılmıştır.